Nazwa: Operative
Adres: Południowa, 60a
Kod pocztowy: 63-400
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Telefon: 663404060
WWW: https://prysznicowe.pl

Wystaw Komentarz


prysznicowe.pl | Mata uszczelniająca


Sklep działający pod adresem prysznicowe.pl oferuje duży wybór różnego rodzaju akcesoriów i elementów wykończeniowych do łazienki lub innego typu pomieszczenia sanitarnego. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, obejmuje artykuły pochodzące od znanych producentów, takich jak marka ATT, Delabie, PURUS, Dichtmatte.

W ofercie znajduje się mata uszczelniająca wykonana z polietylenu, obustronnie laminowaną flizeliną polipropylenową. Materiał należy umieścić pod płytkami, jako zabezpieczenie przeciw zawilgoceniu ścian czy podłogi. Artykuł można łączyć z każdym systemem hydroizolacji. Produkt jest szczelny, odporny na zmienną temperaturę. Poza tym asortyment zawiera matę samoprzylepną oraz uszczelniająco-rozdzielającą, która doskonale sprawdzi się na nierównych podłożach. Do zestawu warto dokupić taśmy uszczelniające.

Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Pytania należy przesyłać drogą elektroniczną lub skontaktować się z firmą telefonicznie.

Data dodania: 2023-01-30

Ocena (0 z 0 głosów)
© Copyright 2024 | www.inspiros.pl